До Дня Незалежності в Києві відбудеться фестиваль плаваючих клумб

7 Липня 2017, 14:53

Перша інноваційна клумба з'явилася в столичному парку "Перемога"


<p>Фото: facebook.com/zelenbud</p>

<p>Фото: facebook.com/zelenbud</p>

<p>Фото: facebook.com/zelenbud</p>

<p>Фото: facebook.com/zelenbud</p>

<p>Фото: facebook.com/zelenbud</p>

До Дня Незалежності в Києві відбудеться фестиваль плаваючих клумб.

Про це повідомив генеральний директор "Київзеленбуду" Михайло Наконечник під час презентації плаваючої клумби в парку "Перемога".

"Ми запрошуємо всіх приєднатися до створення квітучого оазису наших водойм. До Дня Незалежності відбудеться новий грандіозний фестиваль – ми презентуватимемо інноваційні плаваючі клумби на озерах у наших парках і скверах", – сказав він.

Площа клумби в парку "Перемога" становить близько 4 кв. м, для її створення використано 16 листів касет з пенопласту під посадкою рослин. Близько 600 бегонних висаджувалося на квітник, формування клумб тривало два тижні.

Водойма в парку "Перемога" була вибрана для реалізації проекту квітників на воді, оскільки вона є закритою з непроточною водою. Крім естетичної краси, плаваюча клумба має низку переваг: служить фільтром, який очищає воду, і не дає розростатися водоростям. Коренева система всотує воду, а разом з нею відходи життєдіяльності рослинних і тваринних організмів.

Нагадаємо, в Києві на Майдані Незалежності на клумбі з'явився великий напис "I love Kyiv". Клумба всіяна дрібними камінцями. Либонь, комунальники вже навчені гірким досвідом витоптування трави та квітів під час Євробачення – люди йдуть по них, щоб сфотографуватися біля сердечка.

Ви зараз переглядаєте новину "До Дня Незалежності в Києві відбудеться фестиваль плаваючих клумб". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...