У Києві з'являться громадські енергоінспектори, які контролюватимуть нарахування за опалення

3 Березня 2017, 16:18

Пантелєєв вважає, що такі фахівці допоможуть консолідувати зусилля міської влади і киян

<p style="text-align: justify;">Петро Пантелєєв. Фото: kievcity.gov.ua</p>
Петро Пантелєєв. Фото: kievcity.gov.ua

Київська міська державна адміністрація пропонує створити в Києві інститут громадських енергоінспекторов, які зможуть забезпечити контроль з боку жителів по нарахуваннях за тепло, а також енергоспоживання в будинку. Вони матимуть доступ до інформації та технічних приміщень, пройдуть відповідне навчання з технічних і юридичних питань. Про це заявив під час прес-сніданку заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

За його словами, саме громадські енергоінспектори допоможуть консолідувати зусилля міської влади і будинкових громад навколо питання прозорості нарахувань за комунальні послуги, виявлення та усунення технічних недоліків, що впливають на рівень споживання теплової енергії або обсягів нарахування за тепло.

"Енергоінспектори матимуть доступ до інформації про нарахування за опалення і інших послуг, доступ до технічних приміщень, де знаходяться прилади обліку тепла та прилади, які регулюють споживання енергії. Вони зможуть складати відповідні акти, які стануть підставою для перерахунку за неякісні або ненадані послуги. звичайно, громадські інспектори стануть додатковим комунікаційним мостом між міською владою, підрозділами адміністрації та представниками будинків в питанні енергозбереження та теплопостачання, якості послуг. Ми будемо спиратися на їх думку і бачення при формуванні ремонтних програм, програм модернізації в будинку і т.д.", – сказав він.

Петро Пантелєєв зазначив, що місто забезпечить інспекторів навчальними матеріалами та проведе для них відповідні тренінги, щоб вони були обізнані в організаційних, юридичних, технічних питаннях, змогли виявити недоліки помилки і вимагати від виконавців послуг виправлення ситуації і перерахунку.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві з'являться громадські енергоінспектори, які контролюватимуть нарахування за опалення". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Загрузка...