У Києві – підвищена небезпека пожеж: як міське звалище рятуватимуть від вогню

27 Червня 2017, 16:10

На полігоні №5 запаслися водою і цілодобово чергують пожежні

<p style="text-align: justify;">На полігоні цілодобово чергують рятувальники</p>
На полігоні цілодобово чергують рятувальники

У столиці прогнозують істотне підвищення температури повітря. Щоб уникнути пожеж та інших надзвичайних ситуацій на території полігону побутових відходів № 5 в цілодобовому режимі чергуватиме протипожежна техніка, повідомляє КМДА.

Також для працівників полігону проведуть протипожежні навчання. "Ми повинні виконати всі необхідні превентивні заходи в період особливої пожежної небезпеки і не допустити тих аварійних ситуацій, що мали місце в інших містах. Полігон має спеціальну систему виведення пожежонебезпечного газу – метану, щоб він не накопичувався всередині сміття. Також половина карти полігону, майже 10 га, вже перекрита мінеральним грунтом. Це істотно зменшило площу полігону, де існує ризик виникнення пожежі", – заявив заступник голови КМДА і голова постійної комісії з техногенно-екологічної без небезпеки і надзвичайних ситуацій Петро Пантелєєв під час виїзного засідання комісії.

За словами Петра Пантелєєва, на полігоні підготовлені два резервуари з водою і запаси грунту для ліквідації загорянь.

"Також оператор полігону повинен посилити контроль за тим, щоб на полігоні не знаходилися сторонні особи, які наражають себе на небезпеку, перебуваючи на пожежонебезпечному об'єкті", – повідомив він.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві – підвищена небезпека пожеж: як міське звалище рятуватимуть від вогню". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...