У Києві оголосили кастинг "босів" для жеків: хто замінить поганих начальників

7 Вересня 2017, 09:43

Звільняти поганих керівників будуть поквартально, а кандидатів просять заповнювати анкети

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>Новим</span> <span>начальникам</span> <span>жеків</span> <span>обіцяють</span> <span>платити</span> <span>по</span> <sp
Новим начальникам жеків обіцяють платити по

У столиці очікуються кадрові чистки в сфері ЖКГ. Столична влада розпочала відбір на кадровий резерв керівників комунальних жеків, яких в місті 90. За першу добу надійшло п'ять анкет. Серед претендентів – четверо чоловіків 30-40 років і одна 29-річна дівчина. Всі мають різні професії: програмісти, фінансист, маркетолог, інженер-будівельник.

У жовтні влада обіцяє опублікувати перший рейтинг ЖЕКів (надалі його будуть публікувати раз в квартал) і до десяти гірших будуть застосовуватися санкції, аж до звільнення керівників. Їх місце можуть зайняти люди з кадрового резерву. "Всі, хто впевнений у своєму досвіді і знаннях, має бажання змінювати сервіс в сфері надання комунальних послуг, може заповнювати анкети (їх можна знайти на сайті КМДА, анкета складається з 11 пунктів. – Авт.) і приходити на співбесіду", – заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв
.

У мерії зазначають, що обмежень за віком немає. "Кандидат повинен бути освіченим і розуміти принцип роботи жеку: розбиратися в інженерних технологіях, бути хорошим менеджером, вміти вести діалог з людьми. Наприклад, це може бути людина, яка керувала своїм бізнесом або яким-небудь невеликим підрозділом", - пояснюють в КМДА .

З кандидатами проводитимуть співбесіди. "Буде створена комісія, яка проведе співбесіди і за результатами буде прийнято рішення - кого включати в цей резерв і вважати його першочерговим претендентом на посаду керівника жеку, а кого ні", - розповіла нам радник заступника голови КМДА Петра Пантелєєва Юлія Грамотна. До речі, зарплату обіцяють в 7-8 тис. грн (приблизно стільки ж платять і зараз).

Тиждень тому звільнили одного з начальників ЖЕКу в Оболонському районі, на нього скаржилися підлеглі. "З початку опалювального сезону було звільнено шість начальників жеків", - додає Грамотна. Рядові комунальники нововведенню радіють, мовляв, тепер їх керівники будуть боятися звільнень. "Може, тепер наш начальник забезпечуватиме нас інвентарем, і нам не доведеться самим шукати віники і миючі засоби. А ще не ігноруватимуть скарги мешканців", - пояснює двірник Володимир.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві оголосили кастинг "босів" для жеків: хто замінить поганих начальників". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Кириченко Леся

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...