У Києві почалися щорічні відключення гарячої води

10 Квітня 2017, 17:49

У трьох районах столиці проходять гідравлічні випробування тепломереж

<p style="text-align: justify;">Дізнатися про строки проведення гідравлічних випробувань на кожній вулиці міста можна на сайті «Київенерго»</p>
Дізнатися про строки проведення гідравлічних випробувань на кожній вулиці міста можна на сайті «Київенерго». Автор фото: Вiталiй Лазебник, "Сегодня"

10 квітня в Києві починаються гідравлічні випробування тепломереж, що знаходяться в зоні відповідальності "Київенерго". Гаряче водопостачання буде припинено на час проведення випробувань для частини споживачів Шевченківського, Оболонського та Подільського районів. Про це повідомили в ПАТ "Київенерго".

Так, з 10 по 16 квітня відбудуться випробування тепломереж від районної котельні "Молодь", в зв'язку з чим, починаючи з 16:00 9 квітня почалося охолодження системи з подальшим відключенням гарячого водопостачання для 55 житлових будинків, 8 лікувальних установ, 1 дитсадка, 2 шкіл, 65 відомств Шевченківського району.

Також з 10 до 24 квітня випробування тепломереж проводитимуть від станції теплопостачання №2. Починаючи з 12:00 9 квітня постачання гарячої води тимчасово припинилося для споживачів 69 житлових будинків, 8 лікувальних установ, 6 дитячих садків, 4 шкіл, 78 відомств Оболонського району; а також 229 житлових будинків, 5 лікувальних установ, 7 дитячих садків, 6 шкіл, 249 відомств Подільського району.

Дізнатися про строки проведення гідравлічних випробувань на кожній вулиці міста можна на сайті "Київенерго". Для цього необхідно вибрати свій район і вулицю, після чого на екрані з'явиться інформація про термін тимчасової відсутності гарячої води.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві почалися щорічні відключення гарячої води". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...