ФОТОФАКТ. У Києві зіпсували ще одну мозаїку на фасаді заради утеплення

6 Листопада 2017, 14:45

Це спільна власність мешканців, за яку вони несуть відповідальність

 


<p>Зіпсована ще одна мозаїка. Фото: facebook.com/Паша Гриднев</p>

<p>Зіпсована ще одна мозаїка. Фото: facebook.com/Паша Гриднев</p>

<p>Зіпсована ще одна мозаїка. Фото: facebook.com/Паша Гриднев</p>

На бульварі Вацлава Гавела в Києві зіпсували ще одну мозаїку на фасаді, яку жителі закрили, утеплюючи житло. Тиждень тому вибухнув скандал через мозаїку на Гавела, 50.

"Це спільна власність мешканців, за яку вони несуть відповідальність, і виконання робіт можуть погоджувати між собою", – повідомили в Солом'янській РДА.

Раніше в Солом'янській РДА прокоментували попередній скандальний випадок в Києві з утепленням фасаду.

Нагадаємо, в столиці вибухнув скандал з утепленням фасаду будинку на бульварі Гавела, 50. Його ще за радянських часів прикрашало барвисте панно з мозаїки у вигляді казкових тварин в сонячному колі. Жителі квартири на п'ятому поверсі утеплили фасад, зафарбувавши свою частину в кольори національного прапора і закривши частину мозаїки. А жителі третього поверху заліпили утеплювачем частину мозаїки, після чого активісти підняли скандал, мовляв, це остаточно знищує красиве мозаїчне панно.

Тепер на мозаїці можна розглянути лише сову, оленя, півня і вовка. Власники квартир пояснюють, що змушені утеплювати своє житло, бо стіни продірявилися так, що їм доводиться взимку витирати зі стін іній.

У Солом'янській РДА нам відповіли, що чинити так люди не мали права.

"Це спільна власність мешканців, за яку вони несуть відповідальність, тому і виконання робіт вони можуть узгоджувати між собою. У той же час мозаїка не має художньої цінності. Будемо закладати в бюджеті на наступний рік кошти на утеплення всього фасаду. Спробуємо зберегти мозаїку, але в такому вигляді будівля не може перебувати", – повідомив "Сегодня" голова Солом'янської РДА Максим Шкуро.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Києві на бульварі Вацлава Гавела 54/26 (Відрадний) зі стіни будівлі почала відвалюватися мозаїка радянських часі.

Ви зараз переглядаєте новину "ФОТОФАКТ. У Києві зіпсували ще одну мозаїку на фасаді заради утеплення". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Олександр Марущак

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...