У Києві до кінця року висадять 13 мільйонів квітів

12 Вересня 2017, 16:46

Суттєва перевага декоративних злакових клумб - їх невибагливість

 

 

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-large" dir="ltr"><span id="result_box" class="short_text" lang="uk"><span>У</span> <span>Києві</span> <span>збільшують</span> <span>висадку</span> <span>багаторічних</span> <
У Києві збільшують висадку багаторічних. Автор фото: Анатолiй Бойко, "Сегодня"

У Києві до кінця поточного року висадять 13 мільйонів квітів.

10 мільйонів квітів вже висаджено працівниками КО "Київзеленбуд". Про це повідомили в комунальному об'єднанні.

У Києві збільшують висадку багаторічних рослин і створюють злакові клумби. Цього року такі клумби створили в Голосіївському та Оболонському районах, в процесі – створення злакової клумби в Дніпровському районі. Надалі вони будуть сформовані у всьому місті.

Суттєва перевага декоративних злакових клумб – їх невибагливість у догляді: вони прекрасно переносять як рясний полив і тінь, так і спеку, відкриті сонячні ділянки і посуху, практично не піддаються хворобам і не уражаються шкідниками, а самі злаки легко уживаються з іншими рослинами.

Більшість квітів, які висаджують в Києві, вирощено в 13 парниково-оранжерейних господарствах районних комунальних підприємств з утримання зелених насаджень.

Нагадаємо
, з січня поточного року вандали знищили і вкрали понад 30 тис. квітів у Києві.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві до кінця року висадять 13 мільйонів квітів". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...