Цьогоріч в столиці висадять рекордну кількість квітів – Пантелєєв

6 Березня 2017, 17:58

У цьому році "Київзеленбуд" приведе до ладу 120 парків і скверів

<p style="text-align: justify;">Навесні і влітку Київ буде потопати в квітах. Фото: КМДА</p>
Навесні і влітку Київ буде потопати в квітах. Фото: КМДА

Понад 13 млн квітів висадять цього року в Києві працівники комунального об'єднання "Київзеленбуд". Така кількість є рекордною за останні кілька років. Про це під час візиту в КП СЗН Дніпровського району повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

"Цьогоріч ми значно збільшуємо обсяги робіт з озеленення столиці. Повинен звернути увагу на те, що і минулогоу року було висаджено майже 9 млн квітів, але зараз зусиллями зеленбудівців підготовлені рекордні 13 млн. І якщо минулого року ми відремонтували 64 парки та сквери, а цього року плануємо ремонт 120 зелених зон", – зазначив Петро Пантелєєв.

Він також зазначив, що кілька тижнів тому презентували стратегію "Київзеленбуду", в якій серед основних цілей – збільшення кількості парків та скверів, наповнення зелених зон новими інфраструктурними об'єктами для комфорту киян, націленість на зниження витратності їх утримання та застосування нових підходів до благоустрою. Зараз починаються масштабні сезонні роботи – прибирання міста після зими і висадка дерев та квітів, прикрашання дворів тощо.

"Озеленення міста продовжує залишатися одним з наших головних завдань. Реконструкція та будівництво сучасного високотехнологічного оранжерейно-тепличного господарства для вирощування стійких до зростання в мегаполісі рослин є одним із шляхів реалізації Стратегії розвитку КО "Київзеленбуд" на 2017-2021 роки", – зазначив Петро Пантелєєв.

Зараз на балансі комунальних підприємств з утримання зелених насаджень районів міста знаходяться 10 теплиць загальною площею 1,6 га. Саме в цих теплицях вирощується розсада квітів і живці, які будуть висаджені на балансових територіях комунальних господарств міста. Одним із стратегічних завдань підприємства є поступовий перехід до вирощування на міських клумбах багаторічних квітів. У 2017 році планується висадка 700 одиниць багаторічних рослин, 500 з яких зимують у відкритому грунті.

Під час інспекції заступник голови КМДА оглянув одну з теплиць, в якій налічується близько 800 тисяч одиниць розсади. Квіти готують для створення квітників і креативного озеленення Києва. Зокрема, тут напередодні 8 Березня виростили майже 8 тисяч тюльпанів і 6 тисяч крокусів, нарцисів і гіацинтів.

Ви зараз переглядаєте новину "Цьогоріч в столиці висадять рекордну кількість квітів – Пантелєєв". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...