З новими тарифами квартплата у киян зросте на 90%

26 Червня 2014, 10:38

Найбільш "накладним" буде опалювальний сезон

<p style="text-align: justify;">З новими тарифами на комунальні послуги квартплата зросте приблизно на 90%. Фото: Олена Паламарчук, Сегодня.ua</p>
З новими тарифами на комунальні послуги квартплата зросте приблизно на 90%. Фото: Олена Паламарчук, Сегодня.ua

З новими тарифами на комунальні послуги, які в повному обсязі наберуть чинності в Києві з 1 липня, квартплата зросте приблизно на 90%. Про це заявив начальник управління цінової політики департаменту економіки та інвестицій Київміськадміністрації Василь Яструбинський.

"Істотне підвищення тарифів для Києва пов'язане з тим, що попередня влада заморозила тарифи. А вони були збиткові. У Києві були практично найнижчі тарифи по Україні. При тому, що середня заробітна плата була найвища в країні", – говорить Яструбинський.

Таким чином, квартплата за 1-кімнатну квартиру в 31 кв м, де живе одна особа, яка раніше складала 289 гривень, з 1 липня складе 260 гривень, а в опалювальний сезон зросте до 560 гривень. Платіжка з 2-кімнатної квартири, метражем 46 кв м, де живе три особи, зараз становить близько 571 гривень, з 1 липня складе 622 гривні, а в опалювальний сезон – 1048 гривень. Що стосується 3-кімнатної квартири в 64 кв м, де живе чотири особи, то зараз в середньому за неї платять 803 гривні, з 1 липня розмір платіжки виросте до 861 гривні, а в опалювальний сезон – до 1470 гривень.

Ви зараз переглядаєте новину "З новими тарифами квартплата у киян зросте на 90%". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Аліса Ревнова

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...