На столичних кладовищах пропонують нову послугу – догляд за місцями поховання

12 Квітня 2017, 21:24

Людей наймають за оголошенням, все офіційно, через сайт з клієнтом укладають договір


Бізнес на прибирання могил. До поминальних днів на столичних кладовищах пропонують нову послугу – догляд за місцями поховання. Сьогодні їх благоустрій перевірив мер Віталій Кличко.

З самого ранку на Лук'янівському кладовищі прибирають сміття. Чекають Віталія Кличка. Міський голова перевіряє прибирання кладовища до поминальних днів. Ходить між могил, оглядає нову алею почесних поховань.

На благоустрій столичних кладовищ з міського бюджету виділили п'ять з половиною мільйонів гривень, звітує мер.

Якщо у родичів немає часу або вони за кордоном – на кладовищі пропонують свої послуги – догляд за могилами. Людей наймають за оголошенням. Все офіційно. Через сайт з клієнтом укладають договір на рік. Коштує така послуга приблизно півтори тисячі гривень на рік. У звіті родичам висилають фотографію могили до і після прибирання. І це не єдиний бізнес з догляду за похованнями. Тут в оренду здають граблі та лопати. Пропонують ще одну послугу – знайти занедбану могилу родичів.

Ви зараз переглядаєте новину "На столичних кладовищах пропонують нову послугу – догляд за місцями поховання". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...