Хто і як перевіряє пісок на дитячих майданчиках у Києві

13 Вересня 2017, 09:56

Перевіряти чистоту на майданчику повинен двірник

 

<p style="text-align: justify;">Пісок на дитячих майданчиках очищається по мірі забрудненості</p>
Пісок на дитячих майданчиках очищається по мірі забрудненості. Автор фото: Сергій Ніколаєв, "Сегодня"

У пісочницях на дитячих майданчиках по вул. Донця в Києві дуже часто діти знаходять сміття: недопалки, пляшки, а також небезпечні предмети, наприклад, шприци. "Хто і як часто повинен перевіряти пісочниці і просівати пісок, адже діти можуть поранитися?", – запитує киянка Лілія Романенко.

"Порядок на дитячих майданчиках контролюють ті служби, у кого вони на балансі. Якщо пісочниця знаходиться поруч з будинком, то відповідає за їх утримання керівництво ЖЕКу або ОСББ. Перевіряти чистоту на дитячому майданчику повинен двірник. Як тільки він виявить сміття або небезпечні предмети, він повинен їх прибрати. Пісок на дитячих майданчиках очищається в міру забруднення, конкретних норм щодо його заміни немає.

Якщо городяни побачили небезпечні предмети, вони можуть звернутися в ЖЕК або до двірника. Там зобов'язані відреагувати на скаргу. Якщо тривалий час питання не вирішується – можна поскаржитися в колл-центр мерії по телефону 15-51. Якщо жителі помітили на майданчику типів зі шприцами, вони можуть викликати поліцію. Правоохоронці повинні негайно відреагувати ", – відповіла радник заступника голови КМДА Петра Пантелєєва Юлія Грамотна.

Ви зараз переглядаєте новину "Хто і як перевіряє пісок на дитячих майданчиках у Києві". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Кириченко Леся

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...