Кияни обурюються через миття набережної до "Євробачення" і чекають мертву рибу

12 Квітня 2017, 12:14

У КП "СУППР" кажуть, що малюнки зі стін змивають, використовуючи піскоструй

<p style="text-align: justify;">Зі стін набережної змивають графіті. Фото: facebook.com/baciluki</p>
Зі стін набережної змивають графіті. Фото: facebook.com/baciluki

Кияни помітили, як працівники комунальних служб змивали графіті зі стін набережній вздовж Дніпра. Рідина прямо по сходах стікала в Дніпро.

Багатьох користувачів соцмереж це обурило, з'явилося багато гнівних коментарів про те, що варто очікувати багато мертвої риби в Дніпрі, оскільки стару фарбу змивають, скоріше за все, технічним спиртом і хімією.

Багато хто обурювався самим фактом миття графіті, мовляв, це урбан-культура... "В Європі цілі квартали для цього виділяються... Мурали з будинків теж будуть зафарбовувати?" – Написав у соцмережах Гнат Манагадзе.

У КП "Плесо" нас запевнили, що змивати графіті хімією не могли. Швидше за все, старі малюнки, якими розмальовані стіни набережної, змивалися піскоструєм – під великим напором піску і води.

Це нам підтвердили і в КП "СУППР", яке займається в місті підземними роботами. Їх співробітники змивають графіті на набережній в рамках підготовки міста до "Євробачення-2017". "Ми не використовуємо хімію! Так, була така ідея, але я від неї категорично відмовився. Ми змиваємо малюнки зі стін набережній, використовуючи піскоструй: привозний пісок, який просіюємо, і воду з Дніпра. Хімія при цьому не застосовується", – запевнив "Сегодня" директор КП "СУППР" Анатолій Бойко. За його словами, площа, яку потрібно помити, дуже велика.

"Нам потрібно очистити до 8 тисяч квадратних метрів стін набережної вздовж Дніпра. Вчора на набережній працювала комісія з КМДА. Визначилися, які картини будемо змивати, а які залишимо. Наприклад, не чіпатимемо портрет Тараса Шевченка, Лесі Українки та Івана Франка. У творчих людей є ідея щось оновити, а щось домалювати. Відмити все до травня ми навряд чи встигнемо. Наприклад, до проведення Євро-2012 ми мили стіни набережної півроку, а скільки відмиємо зараз поки важко сказати. Роботи дуже дорогі і ми виконуємо їх за рахунок підприємства. Поки точну суму назвати не можу. Якщо у людей є сумніви, що ми не використовуємо хімію, вони можуть прийти на набережну і переконатися, що миття проводиться із застосуванням води і піску", – запевнив нас Анатолій Бойко.

Ви зараз переглядаєте новину "Кияни обурюються через миття набережної до "Євробачення" і чекають мертву рибу". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Олександр Марущак

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...