Як в Києві створити свою алею зі скульптурами

7 Вересня 2017, 18:03

Чиновники готові допомогти художникам і скульпторам в здійсненні творчих планів

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>На</span> <span>Печерську</span> <span>скульптори</span> <span>хочуть</span> <span>створити</span> <span>нову</span> <s
На Печерську скульптори хочуть створити нову

У Києві кілька скульпторів створили незвичайні арт-об'єкти в стилі бароко і хотіли б встановити їх на Печерську. Однак, щоб створити алею з арт-об'єктами, необхідний дозвіл чиновників.

"Ініціативна група скульпторів може звернутися до нас в райадміністрацію за адресою: вулиця Омеляновича-Павленка, 15 (колишня вул. Суворова). Наші профільні фахівці детально розглянуть їх пропозицію і максимально сприятимуть в реалізації ідеї по створенню такої алеї. Якщо роботи дійсно виявляться гідними, і громадськість не буде проти, то підшукаємо затишне місце, щоб їх там розмістити", – пояснила "Сегодня" Катерина Печерська, начальник відділу внутрішньої політики Печерської РДА.

Також в РДА при необхідності можуть посприяти і в пошуку спонсорів, щоб скульптур було більше і щоб городянам цікавіше було відвідувати нову алею з арт-об'єктами.

"Зможемо навіть провести спеціальний конкурс, вибравши кращі роботи скульпторів. Творчі люди можуть надсилати нам свої пропозиції на електронну пошту zmi@pechrda.gov.ua", – розповіла Катерина Печерська.

Ви зараз переглядаєте новину "Як в Києві створити свою алею зі скульптурами". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Кириченко Леся

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...