Як в Києві реструктуризувати борг за воду

14 Липня 2017, 12:47

В "Київводоканалі" нагадали, що через двомісячну заборгованість субсидії нараховуватися не будуть

<p style="text-align: justify;">За двомісячний борг за воду можуть позбавити субсидії</p>
За двомісячний борг за воду можуть позбавити субсидії

"Київводоканал" шукає спільні шляхи виходу з проблемних ситуацій і пропонує споживачам, які мають борги з оплати за холодну воду або водовідведення, укласти договір реструктуризації на найбільш вигідних для клієнтів умовах, повідомляє підприємство.

Для оформлення договору реструктуризації в розрахунковий департамент "Київводоканалу" (вул. Електротехнічна, 16) необхідно подати копії документів:

  • першої та другої сторінок (місце реєстрації) паспорта або іншого документа, що підтверджує особу;
  • довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (або сторінки паспорта з відміткою про відмову в отриманні ідентифікаційного номера);
  • документів, що підтверджують право власності або користування житловим приміщенням (свідоцтво про приватизацію, договір купівлі-продажу, виписка з держреєстру прав власності, ордер, договір найму або оренди і т.д.).

У разі неможливості надання ксерокопій, досить мати документи з собою – працівники "Київводоканалу" самостійно знімуть копії і внесуть відповідну інформацію в договір реструктуризації.

"При наявності необхідного пакету документів ми можемо оформити договір реструктуризації протягом 10-15 хвилин. З початку року до нас уже звернулося 88 споживачів і ми очікуємо, що їх кількість, в зв'язку з рішенням Кабінету Міністрів про неможливість отримувати субсидії через двомісячну заборгованість, буде тільки зростати", – підсумував фахівець відділу досудової роботи з боржниками розрахункового департаменту "Київводоканалу" Денис Клявін.

Нагадаємо, що при наявності заборгованості більш ніж за два місяці, згідно з Постановою КМУ № 300, субсидії не будуть нараховуватися. У разі виникнення заборгованості за холодну воду і водовідведення її необхідно сплатити до 20 числа наступного місяця. При цьому боржник не звільняється від відповідальності у зв'язку з неможливістю виконання грошового зобов'язання.

У разі несплати боргу "Київводоканал" буде стягувати його в судовому порядку з урахуванням штрафних і фінансових санкцій, судового та виконавчого зборів.

Ви зараз переглядаєте новину "Як в Києві реструктуризувати борг за воду". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...