Як у Києві отримати допомогу по оплаті за комунальні послуги

13 Вересня 2017, 12:07

Для кожного субсидія розраховується індивідуально

 

<p style="text-align: justify;">Для кожного субсидія розраховується індивідуально</p>
Для кожного субсидія розраховується індивідуально. Автор фото: Анатолiй Бойко, "Сегодня"

Кияни цікавляться, як отримати допомогу по оплаті за компослуги.

"Мені 86 років, живу сама в двокімнатній квартирі, син за кордоном. Він рідко приїжджає і матеріально допомогти не може. Чи можу я розраховувати на додаткову допомогу від міськвлади по оплаті за комунальні послуги?", – запитує Анастасія Коржик.

"Надання матеріальної допомоги при оплаті за комунальні послуги діє в єдиному форматі для всіх жителів України – це призначення субсидії. І неважливо, людина самотня, пенсіонер чи у неї є велика сім'я. Для кожного субсидія розраховується індивідуально. Що стосується соцдопомоги по догляду за людьми похилого віку, то в кожному районі Києва є територіальні центри соціального обслуговування. Одиноким людям там надають послуги абсолютно безкоштовно, а для тих, у кого є родичі, є можливість укласти з ними договір на платній основі. Координати всіх територіальних центрів соціального обслуговування малозабезпечених пенсіонерів, інвалідів та одиноких громадян можна знайти на сайті департаменту соціальної політики КМДА ", – пояснила перший заступник директора департаменту соцполітики КМДА Світлана Устименко.

Ви зараз переглядаєте новину "Як у Києві отримати допомогу по оплаті за комунальні послуги". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Кириченко Леся

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...