Як організувати суботник в київському дворі

15 Березня 2017, 14:29

Якщо йдеться про прибудинкову територію ОСББ, то досить буде звернутися з ініціативою до голови правління

<p style="text-align: justify;">Городяни можуть приєднатися до міських масштабних суботників. Фото: Bilokryl Vlad</p>
Городяни можуть приєднатися до міських масштабних суботників. Фото: Bilokryl Vlad

У місті стартують масштабні суботники, багато киян хотіли б організувати їх і в своєму дворі. "Куди звертатися, щоб допомогли вивезти зібраний людьми сміття і надали інвентар?", – запитує Антоніна Свиридівського.

"Якщо у городян є бажання провести суботник в своєму дворі або в сквері, то в першу чергу вони повинні звернутися до балансоутримувача території. Якщо мова йде про прибудинкової території ОСББ, то досить буде звернутися з ініціативою до голови правління. Це питання можуть винести на голосування мешканців або якщо місцеві жителі ініціативні, досить буде лише оголошення на парадному. якщо територія на балансі у жЕКу, то потрібно звертатися до них із заявою. Вони ж можуть допомогти з вивезенням сміття та наданням інвентарю. якщо хтось із керівників жеку відмовить людям, можна поскаржитися в контактний центр мерії по телефону 15-51, і ми обов'язково зробимо жорсткі заходи. Якщо мешканці хочуть прибрати ще й на території скверів, то потрібно залишити заявку в РДА за місцем проживання. Також городяни можуть приєднатися до міських масштабним суботників – список з датами їх проведення, часом і адресами можна знайти на сайті "Київзеленбуду", – повідомила помічник заступника голови КМДА Петра Пантелєєва Юлія Грамотна.

Ви зараз переглядаєте новину "Як організувати суботник в київському дворі". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Кириченко Леся

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...