Борг Києва за електроенергію наблизився до мільярда гривень

12 Квітня 2017, 12:45

Зростання заборгованості зафіксоване по всіх районах столиці


Борг столичних споживачів за використану електричну енергію перед ВАТ "Київенерго" на 1 квітня 2017 склав 939,6 млн грн. У березні він збільшився на 13,5 млн грн.

Найбільший приріст заборгованості за електроенергію перед компанією в березні продемонстрували підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності, населення і державний бюджет – по компенсації пільг та субсидій. Сумарно заборгованість цих споживачів збільшилася на 74,1 млн грн до 816,5 млн грн.

Так, підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності за підсумками березня наростили борги за електроенергію на 9,3 млн грн до 370,8 млн грн. Найбільший боржник ВАТ "АК "Київводоканал" збільшив суму боргу до 144,7 млн грн з 121,4 млн грн.

Заборгованість за спожиту електричну енергію КП "Київський метрополітен" на 1 квітня 2017 склала 35,7 млн грн. Метрополітен прострочив термін оплати за спожиту електроенергію за березень і на 12 квітня зобов'язання перед "Київенерго" не виконав. Подальші розрахунки підприємства з енергокомпанією під загрозою – рахунки метрополітену заарештовані ВДВС.

Населення Києва протягом березня 2017 року збільшило заборгованість за спожиту електричну енергію перед Київенерго на 26,8 млн грн – до 347,5 млн грн. Зростання заборгованості зафіксоване по всіх районах столиці.

Найбільшими боржниками за електроенергію перед "Київенерго" залишаються споживачі Дарницького, Солом'янського та Деснянського районів. Їх заборгованість на 1 квітня 2017 становила 51,7 млн грн, 38,8 млн грн і 38,6 млн грн відповідно.

"Київенерго" закликає своїх клієнтів своєчасно розраховуватися за спожиті послуги і не накопичувати борги за електроенергію. Адже від цього залежить забезпечення столиці необхідними обсягами електроенергії, а також своєчасність і оперативність ремонтних робіт в разі аварійних ситуацій.

Згідно із законодавством, всю вироблену електроенергію компанія зобов'язана продавати в оптовий ринок електроенергії, а потім купувати на ньому необхідну кількість для потреб споживачів. Оператором цього ринку є ДП "Енергоринок", через який здійснюються всі розрахунки. Алгоритм розрахунків стверджує НКРЕКП.

Ви зараз переглядаєте новину "Борг Києва за електроенергію наблизився до мільярда гривень". Інші Комунальні послуги Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...