У київському метро розслідують причини вчорашньої НП: що говорить керівництво

12 Вересня 2017, 17:33

Начальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський запевнив, що техніка проходить регулярне обслуговування


Київський метрополітен розслідує причини вчорашньої НП. Тоді на "синій" гілці в тунелі зупинилися потяги. Вагони охопило їдким димом. Подекуди почалася паніка. На станціях натовп повністю заповнив платформи.

Вчора у вечірню годину пік в тунелі між станціями "Тараса Шевченка" і "Контрактова площа" сталося задимлення. Рух поїздів зупинили більш, ніж на три години.

Свідки події кажуть, що машиніст зупинив поїзд на перегоні, аварійно відкрив двері і попросив подати вогнегасник. Потім ще один. Вагон заповнило димом. Перелякані пасажири почали дзвонити близьким. Ті, в свою чергу, в соцмережі підняли паніку. Писали і про теракт, і про велику пожежу і про відірваний вагон. Ситуацію розрядили рятувальники.

"Сталося коротке замикання без послідуючого горіння, постраждалих і жертв немає", – пояснив командир Київської аварійно-рятувальної служби Дмитро Пихало.

Поки з'ясовували, що відбулося і намагалися зрозуміти, чи існує загроза повторних замикань – на станціях "синьої" гілки люди, які поверталися додому після роботи, опинились в заторах. На щастя, обійшлося без жертв.

Керівник метрополітену говорить: раніше проблем з обладнанням, яке вчора вийшло з ладу, не було. Хоча і не приховує – воно застаріло.

"Більше 20 років цій техніці. Але, незважаючи на вік, всі об'єкти і вся інженерія проходить регулярне технічне обслуговування, і там не могла бути причина в несправності техніки", – запевнив начальник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський.

Те, що сталося, називають позаштатною ситуацією. І запевняють – пасажирам хвилюватися нема про що. Збитки підрахують після завершення внутрішнього розслідування інциденту.

Нагадаємо, вчора ввечері були закриті станції "Контрактова площа", "Поштова площа" і "Тараса Шевченка" через задимлення на перегоні між станціями "Контрактова площа" і "Тараса Шевченка".

Пізніше закриті станції відновили роботу в штатному режимі.

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...