У київському метро почнуть продавати по одному жетону на пасажира

11 Липня 2017, 18:08

Жетонів стає все менше, вони залишаються лише для разових поїздок

<p style="text-align: justify;">Жетонів буде ставати все менше</p>
Жетонів буде ставати все менше. Автор фото: Анастасія Іскрицька, "Сегодня"

З суботи, 15 липня в київському метро продаватимуть по одному жетону на пасажира. Про це в Facebook повідомила радник начальника КП "Київський метрополітен" Наталія Макогон.

За її словами, жетонів стає все менше, вони залишаються лише для разових поїздок. "Тому в касах вони будуть реалізовуватися по одному. У автоматах (в будь-якій кількості) по одному або два в кожній транзакції. Проїзні зі знижками можна записати на банківську картку MasterCard PayPass. Visa PayWave поки надала рішення для разових проходів", – пише Макогон.

Радник начальника метрополітену також нагадує, що під час запису 50 поїздок кожна обійдеться в 3,5 грн до 15 липня і 4,5 грн після 15 липня. В цілому місткість карти становить 100 поїздок.

"Крім "Політехнічного інституту" (крайнє ліве вікно), ми відкриваємо центр обслуговування пасажирів на "Майдані Незалежності" (крайнє ліве вікно) і готуємо ще два", – додала Макогон.

Нагадаємо, з 15 липня разово проїхати в метро, автобусі, тролейбусі, горелектрічке, фунікулері, трамваї стане на одну гривню дорожче. Підвищаться ціни і на проїзні. Наприклад, місячний проїзний на метро обійдеться в 380 грн, а на чотири види транспорту (автобус, трамвай, тролейбус, метро) – до 710 грн.

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...