У Києві подовжать "червону" лінію метро

11 Липня 2017, 11:51

Очікувана вартість будівництва становить 57,56 мільйонів гривень

<p style="text-align: justify;">Святошинсько-Броварську лінію київського метро будуть подовжувати на одну станцію</p>
Святошинсько-Броварську лінію київського метро будуть подовжувати на одну станцію. Автор фото: Анастасія Іскрицька, "Сегодня"

"Червону" Святошинсько-Броварську лінію київського метро будуть подовжувати на одну станцію від кінцевої "Академмістечко", а також будувати додаткове депо для метропоїздів. Відповідно до оголошеного тендеру, вартість робіт становить трохи більше 57,5 мільйонів гривень, пише "Пассажирский транспорт".

КП "Київський метрополітен" на порталі публічних держзакупівель Prozorro оголосив тендер на визначення підрядника для будівництва ділянки Святошинсько-Броварської (червоній) лінії столичного метрополітену.

Очікувана вартість закупівлі становить 57,56 мільйонів гривень.

Відповідно до тендерної документації, компанія-переможець буде виконувати будівельні роботи на ділянці Святошинсько-Броварській лінії Київського метрополітену від станції "Святошин" до станції "Новобіличі" з оборотним електродепо "Новобіличі".

Читайте по темі: Подорожчання проїзду в Києві: як заощадити на транспорті

Будівництво об'єкта передбачає одну чергу з виділенням наступних пускових комплексів (черг):

1-й пусковий комплекс – ділянку від кордону будівництва станції "Академмістечко" до станції "Новобіличі" з комплексом станції, двоколійної службово-сполучної гілки в електродепо;

2-й пусковий комплекс – комплекс об'єктів на території другого електродепо, з'єднання другого електродепо з шляхами залізниці.

Крайній термін подачі тендерних пропозицій закінчується 13 липня 2017 року. Проведення торгів заплановано на 14 липня.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...