Проїзд у київському метро не подорожчає

10 Квітня 2017, 07:13

Про підвищення тарифів на проїзд у метрополітені зараз взагалі не йдеться – начальник метро

<p style="text-align: justify;">Питання про підвищення тарифу зараз взагалі не стоїть</p>
Питання про підвищення тарифу зараз взагалі не стоїть. Автор фото: Анатолiй Бойко, "Сегодня"

У столиці знову заговорили про можливе подорожчання вартості проїзду в метрополітені до кінця цього року. Про це повідомили кілька інтернет-ресурсів, посилаючись на заступника начальника київського метро Дмитра Пеклуна. Основний аргумент — подорожчала в рази електроенергія, постійно дорожчають комплектуючі, витратні матеріали, індексація і зростання зарплат.

"Є кілька методик розрахунку тарифу. Основна — інвестиційна складова. Ми закладаємо туди розвиток метрополітену — будівництво нових станцій, придбання рухомого складу. Якщо так, то тариф теоретично може бути, як в Європі. Але, думаю, підвищення може бути в межах 50%", — говорить Пеклун. Іншими словами, на дві гривні, оскільки зараз одна поїздка в метро коштує 4 грн.

У той же час начальник столичного метрополітену Віктор Брагінський запевнив "Сегодня", що його колегу неправильно зрозуміли. "Питання про підвищення тарифу зараз взагалі не стоїть. Йшлося, швидше за все, про те, що істотно подорожчала електроенергія, і ми працюємо з економічно обґрунтованими тарифами. Але про підвищення тарифів на проїзд у метрополітені зараз взагалі не йдеться", — повідомив нам Брагінський.

Нагадаємо, раніше в КМДА відзначали, що в цьому році подорожчання проїзду в метро можливе, але не раніше осені 2017 року.

Автор:

Олександр Марущак

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...