Метро в Києві – під загрозою, ресурсів залишилося на місяць

13 Квітня 2017, 08:32

Суд заблокував рахунки столичної підземки, а працівникам потрібно виплачувати зарплату

<p style="text-align: justify;">Метро працює за рахунок накопичених ресурсів</p>
Метро працює за рахунок накопичених ресурсів. Автор фото: Анатолiй Бойко, "Сегодня"

Через заблоковані рішенням суду рахунки Київського метрополітену ресурсів підземки вистачить всього на місяць. Про це вчора заявив директор департаменту транспорту КМДА Сергій Майзель.

"Метро працює за рахунок накопичених ресурсів. В таких умовах підземка може пропрацювати не більше місяця. Працівникам потрібно виплачувати зарплату, а рухомий склад не може виїхати на лінію без планового огляду, який вимагає витрат. Мер і департамент транспорту роблять все для того, щоб не допустити реалізацію песимістичних варіантів розвитку ситуації", – сказав Майзель.

"Метрополітен, звичайно ж, не зупиниться. Але у нас арештовані рахунки у справі з лізинговою компанією, яка вимагає виплатити їм компенсацію в 2 млрд грн по тендерам 2009 року. Ситуація складна. Ми не можемо купувати запчастини для проведення капремонтів, виплачувати зарплату. Розраховуємо тільки на підтримку мера і Київради. Ми подали касаційну скаргу на рішення Апеляційного суду і чекаємо засідання, але воно поки не призначено. Будемо робити все, щоб метро працювало в нормальному режимі", – пояснили "Сегодня" в підземці.

Автор:

Олександр Марущак

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...