У Києві закрили конвертаційний центр, який працював з російським банком

18 Квітня 2017, 11:17

Втрати бюджету від несплачених податків оцінюють в понад 15 мільйонів гривень

<p style="text-align: justify;">У організаторів "конверта" знайшли "чорну бухгалтерію" і печатки фіктивних підприємств</p>
У організаторів "конверта" знайшли "чорну бухгалтерію" і печатки фіктивних підприємств

Столичні правоохоронці ліквідували конвертаційний центр, який надавав підприємствам послуги з формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у "готівку". "Конверт" закрили в рамках розпочатого за фактом пособництва в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах, повідомляє прокуратура Києва.

У своїй протиправній діяльності учасники групи використовували розрахункові рахунки, відкриті в "Ощадбанку". Загальний обсяг проконвертованих коштів склав понад 90 млн гривень. Ймовірні втрати бюджету становлять понад 15 млн гривень.

В результаті проведених обшуків вилучено комп'ютерну техніку, банківські картки, чекові книжки, бухгалтерська документація транзитних і фіктивних підприємств, електронні носії інформації, листування з клієнтами, що містить інформацію з заявками на проведення конвертаційних операцій, 11 печаток та штампів фіктивних підприємств.

В даний час проводиться комплекс оперативних та слідчих заходів.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві закрили конвертаційний центр, який працював з російським банком". Інші Новини бізнесу Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...