У Києві показали незвичайну техніку для фермерів

15 Лютого 2017, 20:35

На виставці представлені новинки української та іноземної техніки


Доїлки з 3D-камерою і економічні сушарки. На агровиставці в Києві показали, як фермерам можна працювати простіше і ефективніше. Безліч новинок вітчизняної та міжнародної техніки – так у столиці стартувала виставка агропромислової техніки. Розробки різноманітні – від сушарок зерна до сучасних доїльних машин.

Доїльний апарат майбутнього обладнаний 3D камерою і аналізує хімічний склад молока. Всі отримані дані з комп'ютера автоматично прямують на смартфон. "Ми відразу надягаємо доїльний апарат, там відбувається очищення вимені, здоювання перших цівок, саме доїння, аналіз молока, відділення поганого неякісного молока", – розповів Михайло Захарченко, керівник відділу продажів компанії-виробника.

Не відстають і вітчизняні виробники. Одне з українських підприємств представило першу в країні сушарку для зерна на паливі з трісок. Їх використовують замість дорогого газу. "Для того, щоб Україна відмовилася від газу, яким сушать зерно. А перейде на тріску – це плюс один відсоток до ВВП України", – поділився Анатолій Кобзаренко, директор компанії-виробника.

Український навантажувач "Дубок 12" здатний подужати більше тонни ваги. Така техніка стане в нагоді не тільки фермерам, але і будівельникам. "Ми хочемо, щоб українські підприємства знайшли своїх партнерів. Тут багато є класної іноземної техніки, але ми б хотіли, щоб хороша технікабудувалася в Україні, щоб це були спільні підприємства", – пояснює Тарас Кутовий, міністр аграрної політики і продовольства України.

Виставка триватиме до 17 лютого. Участь у ній беруть виробники техніки для сільгоспвиробників з 23 країн світу.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві показали незвичайну техніку для фермерів". Інші Новини бізнесу Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...

Комментарi

залишилось символів: 1000 Правила коментування