У Києві на ярмарках знайшли прострочені продукти і "таємні кнопки" на вагах

7 Листопада 2017, 16:42

Фахівці виявили масу порушень

<p style="text-align: justify;">На ярмарках знайшли порушення</p>
На ярмарках знайшли порушення. Автор фото: Олександр Яремчук, "Сегодня"

У Держпродпотребслужбі Києва повідомили невтішні результати перевірок на київських продуктових ярмарках, які щотижня проводяться в столиці.

"1-4 листопада фахівці головного управління Госпродпотребслужби провели збір інформації щодо дотримання вимог законодавства у сфері безпеки та якості харчових продуктів, санітарного та метрологічного законодавства при проведенні ярмаркових заходів на території Києва. Виявлено наступні порушення. Проводиться реалізація рослинної продукції, курей, м'яса, ковбасних виробів і молочної продукції без ветеринарно-санітарної експертизи. Рибну продукцію, індичі субпродукти продають без супровідних документів, а фарш і домашню ковбасу – з вичерпаним терміном реалізації", – повідомляють в службі і додають, що зафіксовані факти відсутності медичних книжок у реалізаторів.

Є і порушення, які дозволяють нечесним бізнесменам обманювати покупців. Наприклад, використання ваг, типи яких не занесені до реєстру затверджених типів засобів вимірювальної техніки. Або, наприклад, використання на ярмарках ваг з так званими "таємними кнопками", які допомагають фальсифікувати результати зважування.

p71102-113216

Фото: dpss.gov.ua

p71102-114555

Фото: dpss.gov.ua

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві на ярмарках знайшли прострочені продукти і "таємні кнопки" на вагах". Інші Новини бізнесу Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...