У Києві обиратимуть кращого велороботодавця

30 Серпня 2017, 18:07

Мета конкурсу – просування їзди на велосипеді по місту і створення велосипедної інфраструктури в офісах

 

<p style="text-align: justify;">У цьому році конкурс відбудеться в восьмий раз</p>
У цьому році конкурс відбудеться в восьмий раз. Автор фото: Олександр Яремчук, "Сегодня"

Асоціація велосипедистів Києва оголосила щорічний конкурс "Велороботодавець-2017", за результатами якого буде обрано найбільш дружні для велосипедистів компанії. Про це повідомляється на сайті асоціації.

Мета конкурсу – просування їзди на велосипеді по місту, зокрема на роботу, і створення велосипедної інфраструктури в офісах.

Відзначається, що в цьому році конкурс відбудеться в восьмий раз. Перемогу в конкурсі отримає організація, яка створила найкомфортніші умови для співробітників-велосипедистів: встановила велопарковку, можливо, має місце для перевдягання і душ, а також всіляко заохочує співробітників їздити на роботу на велосипеді.

Заявки на участь в конкурсі приймаються до 30 вересня. Подати заявку може будь-який співробітник компанії, громадської організації, комунального або державного підприємства, розташованих в межах Києва і передмістях. У заявці треба вказати приблизну кількість велосипедистів серед співробітників, а також перерахувати і супроводити фотографіями наявні для них в офісі зручності. Критеріями вибору переможця буде відсоток працівників-велосипедистів, якість зручностей для них і відповідність рівня цих зручностей об'єктивним можливостям компанії.

Умови конкурсу доступні за посиланням. Всі події, пов'язані з заходом, будуть висвітлюватися на сторінці bikeoffice.avk.org.ua.

Перевагою для кандидатів на перемогу в конкурсі буде участь компанії у всесвітньому флешмобі "На велосипеді на роботу" 22 вересня. З 1 по 16 жовтня організатор конкурсу розгляне заявки, відвідає компанії, що увійшли до шорт-лист кандидатів на перемогу в конкурсі (топ-10), і вибере переможця.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві обиратимуть кращого велороботодавця". Інші Новини бізнесу Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...