В історичному серці Києва почалися підозрілі роботи

14 Квітня 2017, 07:47

Городяни і працівники музею б'ють на сполох, що це підготовчі роботи перед початком масштабного будівництва

<p style="text-align: justify;">На ділянці. Територія поруч з Нацмузеєм обгороджена стрічками, тут періодично бачать робітників. Фото: facebook.com</p>
На ділянці. Територія поруч з Нацмузеєм обгороджена стрічками, тут періодично бачать робітників. Фото: facebook.com

У столиці назріває черговий стройскандал. Біля Національного музею історії України на схилі Старокиївської гори, яка знаходяться поруч з Андріївським спуском, почалися підозрілі для місцевих жителів "розкопки". Городяни і працівники музею б'ють на сполох, що це підготовчі роботи перед початком масштабного будівництва, через якого будівля музею може зруйнуватися.

МОЖЕ СПОВЗТИ. Близько двох тижнів тому досить велику ділянку, що пролягає вздовж підніжжя схилу і охоплює частину пагорба, огородили червоною стрічкою. "Почалися археологічні та геолого-розвідувальні дослідження, які є першою фазою проведення будівельних робіт. Можливе будівництво, яке включає в себе риття котловану, прокладку комунікацій і забивання паль, напевно призведе до поступового сповзання вниз і руйнування цілісної конструкції будівлі Нацмузею. На стінах і так вже з'явилися тріщини через інші забудови", – повідомили в музеї історії України.

17862833_627023057507016_5701193410189517959_n

Тут додають, що ніякої інформації про можливого забудовника немає. Але кожен день відбуваються якісь дрібні роботи, поки не будівельного характеру, але, схоже, підготовчого. "Ми повідомили про те, що відбувається в усі відповідні органи влади, але ніякої інформації про проект і погодженням будробіт до нас не надійшло", – говорять в установі. Стурбовані і в нацзаповідника "Софія Київська": "Це буферна зона, де будувати без дозволів ЮНЕСКО категорично заборонено", – нагадують в заповіднику.

17903464_627022960840359_8461491601625418613_n

"ДІЛЯНКА У ПРИВАТНИКІВ". У мерії побоювання частково підтвердили і навіть порадили звертатися в поліцію. "На цій ділянці є земля, яка знаходиться в приватній власності. Ніяких документів на будівництво не видавалося. Фактично всі роботи, які там проводяться, є незаконними, і потрібно звертатися в поліцію", – розповів "Сегодня" радник мера з питань благоустрою Дмитро Білоцерківець . За його словами, свого часу від власника цієї землі вимагали провести прибирання території. "Тоді була видана картка на порушення благоустрою, але зараз ніякої діючої картки там немає. Будемо розбиратися", – розповів Білоцерківець.

Ви зараз переглядаєте новину "В історичному серці Києва почалися підозрілі роботи". Інші Новини бізнесу Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Ірина Гінжул

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...