Як зміниться "Бориспіль" за п'ять років: в аеропорту з'являться багаторівневий паркінг і нова злітна смуга

18 Серпня 2017, 07:41

Також добудують пасажирську галерею площею 40,6 тис. кв. м

<p style="text-align: justify;">Будівельні роботи вже тривають</p>
Будівельні роботи вже тривають. Автор фото: Анатолiй Бойко, "Сегодня"

В аеропорту "Бориспіль" розповіли про грандіозні плани на найближчі п'ять років, на реалізацію яких витратять 10 млрд грн підприємства.

Уже наступного року тут добудують багаторівневий паркінг більш ніж на 2 тис. паркувальних місць (роботи були розпочаті ще 2011 року, але так і не завершилися). Хочуть значно збільшити і площу терміналу D: тут розширять зону обслуговування трансферних пасажирів, що дозволить пропускати до 1,5 тис. осіб в години пік (зараз встигають обслужити 780 пасажирів).

boy_1794

Фото: А. Бойко

Також добудують пасажирську галерею площею 40,6 тис. кв. м на шість нових авіаційних мостів, а на місці відкритого паркінгу поруч з терміналом D зведуть трирівневий термінал, з'єднавши його з вже існуючим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

"Це буде єдиний комплекс зі стійками реєстрації, зоною отримання багажу, офісами, пунктами контролю. Будроботи почнуться наступного року", – розповів заступник директора аеропорту "Бориспіль" Микола Корніяка.

А ось приміщення для нової зони видачі багажу, де обслуговуватимуть внутрішні рейси, вже почали пристроювати до терміналу D. Торкнеться реконструкція і старої злітної зони №2, яка зараз майже не використовується: "Буде побудована нова злітна смуга на місці старої, реконструйовані перони та стоянки. Встановлять нове радіонавігаційне і освітлювально-сигнальне обладнання", – розповіли в аеропорту.

Ви зараз переглядаєте новину "Як зміниться "Бориспіль" за п'ять років: в аеропорту з'являться багаторівневий паркінг і нова злітна смуга". Інші Новини бізнесу Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Ірина Гінжул

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...