Євробачення в Києві: дві тисячі квитків розкупили за 15 хвилин

16 Лютого 2017, 11:47

Люди "штурмували" сайт з продажу квитків на конкурс, але дісталися вони не всім

<p style="text-align: justify;">Так виглядатиме сцена Євробачення-2017 в Києві</p>
Так виглядатиме сцена Євробачення-2017 в Києві

У вівторок ввечері стартував офіційний продаж квитків на пісенний конкурс Євробачення-2017, який відбудеться в Києві з 9 по 13 травня. Ажіотаж серед покупців небувалий: люди готові "стояти" в віртуальній черзі з 10 тисяч осіб, але деякі залишаються з носом.

НЕ ДОЧЕКАЛИСЯ. Всього, за даними НТКУ, на 9 концертів Євробачення 2017 року (фінал, 2 півфінали і 6 репетицій) буде продано близько 70 тис. квитків. Їх вартість варіюється від 8 до 500 євро (228-15 тис. грн). 14 січня о 20:15 на сайті офіційного оператора concert.ua відкрили продаж квитків на фінальні шоу. У черзі за ними люди "стояли" по кілька годин, але багатьом удача не посміхнулася. Щоб взяти квиток, людина повинна була зайти на сайт і перебувати біля комп'ютера.

"Організація огидна... В чергу я став о 20:18 і був уже 6000+ якимось. Очікування – майже до півночі, і цілковита відсутність квитків на момент, коли настала черга", – скаржиться Андрій Домас.

У інших цифри очікування були ще вищими – по 10-12 тисяч осіб. Багато хто скаржився, що їх не повідомили, коли квитки закінчилися. "Це було епічно. 4 години прочекати, і в підсумку жодного вільного квитка. Навіть в СРСР в черзі за ковбасою продавщиця говорила "Ковбаса закінчилася", і черга розходилася", – коментує в Facebook Андрій Робулець.

Звучать і інші претензії. Наприклад, про "повідомлення про помилку", які спливали після багатогодинного очікування. "Стояла в черзі 3850, через 2 години 45 хвилин вискочило "not found 404", – обурюється Олена Михайлова.

.jpg_40

ГОТУВАЛИСЯ. Співзасновник сoncert.ua Дмитро Феліксов каже: знали, що буде наплив. "Тому ми поставили на сайт сервіс, який вибудовує людей в віртуальну чергу і поступово пускає їх на сторінку покупки квитків. Щоб ті, хто вже перебуває на сайті, при виборі квитків не відчували труднощів. Адже якщо на сторінку зайде 10 тис. осіб відразу, вона працюватиме зі збоями. Сервіс дозволив розділити людей на тих, які очікують, і тих, які вже роблять покупки", – пояснює він.

За словами Дмитра, на Гранд-фінал було виставлено 2 тис. квитків, на денний фінал – 3 тис. (всього зала вмістить близько 10 тис глядачів. – Авт.). "Гранд-фінал розкупили за 15 хвилин, денний – до ранку. Але зазначу, це не повна квота квитків. Справа в тому, що є зобов'язання перед мовною компанією, командами-учасниками, спонсорами... Зараз триває розподіл квот за цими зобов'язаннями, після чого решта квитків повернеться до продажу. Про це додатково повідомлять. Важливо, щоб люди розуміли: всі концерти однакові за змістом. Але Гранд-фінал дорогий, а денні концерти за ціною прийнятні", – говорить він. До слова, вчора ввечері в продажу з'явилися квитки і на півфінали Євробачення, і ажіотаж при покупці був набагато менше.

ВЖЕ ПЕРЕПРОДУЮТЬ. Квитками на Євробачення-2017 вже почали торгувати і перекупники, адже квитки не іменні. На сайтах безкоштовних оголошень з'явилися десятки пропозицій. Ціни, природно, завищені. "Продам два квитки на фінал Євробачення на 13.05.2017. Вартість 5500 грн. Місця поруч, дуже хороші, близько сцена. Супервид. Поспішайте. Пізніше буде дорожче", – приваблюють в одному з оголошень.

Квиток у віп-зоні на денний фінал пропонують за 2700 грн (офіційна вартість була 2249 грн). Є пропозиції і по ціні 7 тис. грн за квиток, і вище. З'явилися в мережі і інші пропозиції, пов'язані з конкурсом: наприклад, продають в'язану копію емблеми Євробачення – червоно-чорне намисто.

Всі новини по темі Евровидение-2017.

Ви зараз переглядаєте новину "Євробачення в Києві: дві тисячі квитків розкупили за 15 хвилин". Інші Новини бізнесу Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Наталя Мамчур

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...