У київському морзі стався страйк через холодні батареї

15 Листопада 2017, 17:13

Пошкодження на тепломережі по вулиці Оранжерейній, 1-3 було ліквідовано вранці 14 листопада

<p style="text-align: justify;">Співробітники моргу не могли працювати в холодних приміщеннях</p>
Співробітники моргу не могли працювати в холодних приміщеннях. Автор фото: Олександр Яремчук, "Сегодня"

У Києві вибухнув скандал з холодними батареями в морзі на вул. Оранжерейній. Там через відсутність гарячої води та тепла припинили видавати тіла і проводити розтини.

Застрайкували співробітники, які вже не могли працювати в холодних приміщеннях. "У понеділок і вівторок ми не проводили розтинів, оскільки в приміщеннях дуже холодно і найважливіше – немає гарячої води. Сьогодні нам дали гарячу воду, і співробітники приступили до проведення розтинів. Гаряча вода – це можливість проводити розтини і помити все що потрібно. Тіла не видавалися. Зібралося багато (скільки саме назвати відмовилися – Авт.). А опалення як і раніше немає", – повідомили нам в морзі.

В "Київенерго" кажуть, що пошкодження на тепломережі по вулиці Оранжерейній, 1-3 сталося 12 листопада і було ліквідовано вранці 14 листопада. "Наші фахівці замінили п'ять метрів тепломережі діаметром 250 мм, яка вичерпала свій 25-річний термін експлуатації. Наразі теплоносій в зоні нашої відповідальності подається. Однак по вулиці Оранжерейній ще з літа залишається пошкодження тепломережі, яка знаходиться на балансі Національної медичної академії післядипломної освіти імені Шупика. Просимо звертатися за детальною інформацією про терміни ремонтних робіт на цій мережі до балансоутримувача будівлі", – повідомили нам в "Київенерго".

"Сегодня" звернулася за коментарем до академії.

"Гаряча вода подана і в морг, і в нашу будівлю. У середу ми запустили і систему опалення. Аварію на тепломережі ми вже усунули в ніч на середу. Ми запустили теплоносій в чотири будівлі, потрібна доба, щоб система нормально запрацювала", – повідомив нам Юрій Сохань, проректор з адміністративно-господарської роботи.

Ви зараз переглядаєте новину "У київському морзі стався страйк через холодні батареї". Інші Надзвичайні випадки Київ дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Олександр Марущак

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...