У Києві помітили "пилового диявола"

21 Серпня 2017, 10:38

Піщаний вихор на пляжі зняв на відео патрульний Максим Алексієнко

 


Видео: facebook.com/beachpatrolkiev

У Києві на пляжі помітили піщане "торнадо".

Як повідомляє Пляжний патруль, 18 серпня на пляжі "Венеція" в Гідропарку пляжний патрульний Максим Олексієнко зафіксував на відео піщаний вихор.

В англомовних країнах такі атмосферні явища часто називають "пиловими дияволами" (англ. Dust devil).

Природа появи торнадо і піщаних вихорів абсолютно різна.

Якщо торнадо розвиваються з грозової хмари і поступово "тягнуться" до поверхні землі, то пилові вихори утворюються безпосередньо на землі через сильне нагрівання ґрунту в спекотну погоду.

Особливо поширені такі вихори в пустелях. Зазвичай існують вони лише кілька хвилин. Тому, якщо ви опинилися на шляху такого "міні-торнадо", головне – це захистити очі за допомогою підручних засобів.

Сонцезахисні окуляри – добре. Однак, якщо у вас під рукою є маска для підводного плавання або окуляри, які щільно прилягають до обличчя, вони стануть ідеальним захистом в разі такої короткочасної стихії.

Також, за можливості, бажано дихати через зволожену тканину. Якщо вихор досить великий, остерігайтеся літаючих предметів, які можуть травмувати.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві помітили "пилового диявола"". Інші Надзвичайні випадки Київ дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...