У Києві виявили нелегальне виробництво бензину із заборонених речовин

18 Березня 2017, 22:18

Бензин продавали як А-92 Євро і А-95

<div id="gt-res-content">
<div id="gt-res-dir-ctr" class="trans-verified-button-small" dir="ltr"><span id="result_box" lang="uk"><span>На</span> <span>отриманий</span> <span>товар</span> <span>виписувалися</span> <span>підроблені</span> <span>видаткові</
На отриманий товар виписувалися підроблені видаткові
Співробітники податкової міліції Києва спільно з СБУ виявили незаконне виробництво і збут бензину, що містить заборонені речовини. Про це повідомив перший заступник глави Фіскальної служби Сергій Білан на Facebook, – передає 112.ua.

Група шахраїв ввозила на територію однієї з нафтобаз спиртовмісні речовини і октанозбільшуючої домішки, в тому числі і заборонені для використання. Після цього нафтопродукти змішувалися шляхом наливу в одну цистерну з різних ємностей і додавання октанопідвищуючих домішок.

На отриманий товар виписувалися підроблені видаткові накладні, а в товарно-транспортних накладних вказувався бензин марки А-92 Євро і А-95. Продаж бензину документально оформлявся на фіктивні підприємства за підробленими документами, а фактично реалізовувався за готівку без відображення в бухгалтерському обліку.

В результаті проведених в Києві та Борисполі двох обшуків було виявлено та вилучено 142 тис. л бензину, 1,4 тис. л. компонентів моторного палива, чорнові записи, первинна бухгалтерська документація та комп'ютерна техніка. Загальна вартість вилученого становить 3,62 мільйона гривень.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві виявили нелегальне виробництво бензину із заборонених речовин". Інші Надзвичайні випадки Київ дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...