У Києві трактор пошкодив скульптуру на набережній

13 Листопада 2017, 16:10

Від зіткнення з машиною пам'ятник покосився на бік

 


<p>Скульптура покосилася. Фото: facebook.com/groups/rsnvka/Aleksei Strelov</p>

<p>Скульптура покосилася. Фото: facebook.com/groups/rsnvka/Aleksei Strelov</p>

<p>Скульптура покосилася. Фото: facebook.com/groups/rsnvka/Aleksei Strelov</p>

У Києві на Русанівській набережній сталася чергова НП. За словами місцевих жителів, у вихідні трактор комунальників зачепив скульптуру "Сходинки"(була встановлена тут в 2012 році). Пам'ятник складається з п'яти сходинок, по яких йдуть тато, хлопчик, дівчинка і собачка, а кіт сидить на нижній сходинці.

Від зіткнення пам'ятник покосився на бік. Автор роботи, скульптор Олександр Лідаговський, про надзвичайну подію дізнався від журналістів "Сегодня".

"Мені дуже шкода, що так сталося, і прикро читати коментарі людей, які радіють події. Хтось прикрашає місто, а хтось його спотворює. На жаль, ми живемо в такій країні і з цим нічого не поробиш... Ще прикріше, що про це дізнаєшся від журналістів, а не від чиновників, у яких скульптура знаходиться на балансі. Адже за нею повинен був хтось стежити або хоча б захистити після того, коли її зачепив трактор. Скульптура ж може впасти на кого-небудь. Вона встановлена на висоті трьох метрів і важить до 300 кілограмів. Я звичайно ж, сьогодні поїду на місце, щоб подивитися на характер ушкоджень, і що саме потрібно зробити, щоб відновити скульптуру. Але мені від цього дуже сумно і неприємно", – повідомив нам скульптор Олександр Лідаговський.

В "Київзеленбуді" нам повідомили, що пам'ятник дійсно був пошкоджений. "На Русанівській набережній зараз проводяться роботи з реконструкції паркової зони. Співробітники підрядної організації, які виконують роботи, випадково зачепили трактором пам'ятник. Представники підрядної організації обіцяють найближчим часом виправити всі пошкодження і привести скульптуру в належний вигляд", – повідомили "Сегодня" в КО "Київзеленбуд".

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що скульптура "Бабця з кравчучкой", яка була встановлена на Русанівській набережній у Києві в 2013 році. Їй загрожує можлива іржа.

Ви зараз переглядаєте новину "У Києві трактор пошкодив скульптуру на набережній". Інші Надзвичайні випадки Київ дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Олександр Марущак

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...