Подробиці нападу на інститут Національної пам'яті: будівлю облили справжньою кров'ю

16 Лютого 2017, 19:23

На думку В'ятровича, нападники намагалися зірвати звіт про роботу інституту

<p style="text-align: justify;">Будівлю облили коров'ячої кров'ю. Фото: Facebook</p>
Будівлю облили коров'ячої кров'ю. Фото: Facebook

У Києві вчора кілька осіб у медичних масках напали на Володимира В'ятровича, директора інституту Національної пам'яті, а після цього двері і вхід в інститут (вул. Липська, 16) облили кров'ю.

"Будь-яких травм я не отримав, вчасно спрацювала охорона інформаційного агентства, біля якого стався напад, і вчасно приїхала поліція, яка затримала нападників. Заяви в поліцію я написав і дав свідчення. Незадоволених було більше 20 осіб, вони стояли в медичних масках і були агресивно налаштовані. А троє з них накинулися на мене. Вони нічого не пояснювали і нічого не говорили – типові "титушки", яких я не бачив з 2014 року в Києві. А пізніше коров'ячою кров'ю облили вхід в інститут і залишили наклейки "Слов'янська варта". Я це пов'язую з роботою інституту, очевидно комусь не подобається наша робота з декомунізації", – розповів нам В'ятрович.

Він зазначив, що нападники, ймовірно, намагалися зірвати звіт про роботу інституту. "Хороша відповідь про те, якими були мотиви нападників", – повідомив В'ятрович.

Ви зараз переглядаєте новину "Подробиці нападу на інститут Національної пам'яті: будівлю облили справжньою кров'ю". Інші Надзвичайні випадки Київ дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Олександр Марущак

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...