З України депортований "Джонні Кутаїський", який "кришував" квартирних злодіїв

18 Березня 2017, 01:26

У Києві він зустрічався з представниками злочинного середовища вищої ланки, в його обов'язки входила організація і проведення так званих "злодійських сходок"


<p>фото npu.gov.ua</p>

<p>фото npu.gov.ua</p>

<p>фото npu.gov.ua</p>

<p>фото npu.gov.ua</p>

<p>фото npu.gov.ua</p>

 


Видео: Полиция Киева

"Злодій в законі" на прізвисько "Джонні Кутаїський" був затриманий в Києві і депортований за межі України із забороною в'їзду на територію країни строком на 3 роки.

Як повідомляє відділ комунікацій поліції Києва, він знаходився на території України з 2016 року, в столиці займався вирішенням організаційних питань, зокрема координував діяльність квартирних злодіїв і привертав до протиправної діяльності молодь.

"У Києві він зустрічався з представниками злочинного середовища вищої ланки, в його обов'язки входила організація і проведення так званих "злодійських сходок", – розповів начальник Головного управління Національної поліції в Києві Андрій Крищенко.

За інформацією оперативних служб, Джонні Хатчапурідзе, він же "Джонні Кутаїський", був коронований в 1998 році в Москві. У минулому неодноразово притягувався до відповідальності за тяжкі та особливо тяжкі злочини, вчинені на території Грузії та Російської Федерації. Останній раз був засуджений в Грузії на 23 роки позбавлення волі за збут наркотиків, з яких відбув 8 років, і в 2016 році був звільнений за амністією.

Правоохоронці ретельно спланували операцію по його затриманню.

"Після проведення всіх практичних заходів "Джонні Кутаїського" депортували в турецький Стамбул із забороною в'їзду на територію України терміном на три роки", – повідомив Крищенко.

Ви зараз переглядаєте новину "З України депортований "Джонні Кутаїський", який "кришував" квартирних злодіїв". Інші Надзвичайні випадки Київ дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...