Де в Києві можуть зійти небезпечні зсуви

20 Березня 2017, 18:01

У КМДА обіцяють провести протиаварійні роботи

<p style="text-align: justify;">За даними КМДА, в Києві налічується близько 100 зсувонебезпечних територій</p>
За даними КМДА, в Києві налічується близько 100 зсувонебезпечних територій. Автор фото: Григорій Салай, "Сегодня"

У цьому році в Києві проведуть протизсувні роботи на 11 найнебезпечніших ділянках, де існує найбільша вірогідність зсувів ґрунту і руйнувань. На це з бюджету виділили 69,7 млн грн.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелєєва, укріплять схили озера Глінка, Батиєвої Гори, Совської балки біля вул. Радченка, схили на вул. Нижньоюрківській, Дніпровський схил біля пішохідного мосту.

"На вул. Трьохсвятительській, 5/1-а і Костьольній, 10 між будинками будуть зроблені підпірні стінки. Також серед першочергових об'єктів – схили на вул. Адмірала Ушакова, біля озера в Навчальному провулку, 7, схили Мишоловської балки на вул. Академіка Кащенка, 154", – заявив чиновник. Крім того, в цьому році будуть закінчені протиаварійні роботи на пр. Лобановського, 14, де ще 1 грудня 2015 року зійшов масштабний зсув і зруйнував гаражі біля житлового будинку.

Всього, за даними КМДА, в Києві налічується близько 100 зсувонебезпечних територій. Серед них за результатами проведених експертиз визначили 40 ділянок, де протиаварійні роботи потрібно проводити в першу чергу.

Ви зараз переглядаєте новину "Де в Києві можуть зійти небезпечні зсуви". Інші Надзвичайні випадки Київ дивіться в блоці "Останні новини"

Автор:

Наталя Мамчур

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...