Чиновники ДМС допомагали "швидко і дорого" отримати біометрику

9 Лютого 2018, 02:46

Згідно зі схемою, приватні фірми і ДМС надавали клієнтам можливість отримати біометричний паспорт в обхід електронної черги в найкоротші терміни


<p>npu.gov.ua</p>

<p>npu.gov.ua</p>

<p>npu.gov.ua</p>

<p>npu.gov.ua</p>

<p>npu.gov.ua</p>

<p>npu.gov.ua</p>

<p>npu.gov.ua</p>

Поліція викрила посадових осіб Державної міграційної служби в Києві та Черкаській області, які розробили і реалізували злочинну схему незаконного оформлення біометричних паспортів для виїзду за кордон.

Як повідомили в Національній поліції, окремі співробітники ДМС, які безпосередньо виконують функції видачі біометричних паспортів, налагодили корупційні схеми з відмивання грошей з керівниками приватних фірм, які займалися прискоренням видачі закордонних паспортів.

Згідно зі схемою, приватні фірми і ДМС надавали клієнтам можливість отримати біометричний паспорт в обхід електронної черги в найкоротші терміни, однак за значно завищеною вартістю. Так, виготовлення документа позачергово за 22 робочих дні "коштувало" замовнику три тисячі гривень замість офіційних 557,32 гривні, а за 1-2 робочих дні – 11 тисяч гривень.

"Службовці не тільки отримали незаконні доходи завдяки спланованим спекуляцій, а й штучно створили серйозні черзі для бажаючих отримати біометричний паспорт в підрозділах міграційної служби. Як результат – бюджет держави недоотримав сотні тисяч гривень", – повідомили в поліції.

whatsapp_image_2018-02-08_at_18.32_.41_.

В ході розслідування викрито майже 20 фірм, які надавали можливість клієнтам швидко і дорого отримати паспорт у відділах ДМС. Затримано вісім осіб. Начальника одного з відділів ДМС в Києві і його спільника також викрили в причетності до виготовлення, зберігання та збуту наркотиків різних видів.

Ви зараз переглядаєте новину "Чиновники ДМС допомагали "швидко і дорого" отримати біометрику". Інші Надзвичайні випадки Київ дивіться в блоці "Останні новини"

Джерело:

"Сегодня"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...