На Сирці відкрили перший в столиці безкоштовний motoric-park

6 Травня 2017, 21:46

Motoric-park - це ігровий розвиваючий комплекс з набором різних конструкцій для розвитку моторики, рухливості у дітей, молоді та всіх бажаючих


<p>Мotoric-park. Фото: kievcity.gov.ua</p>

<p>Мotoric-park. Фото: kievcity.gov.ua</p>

<p>Мotoric-park. Фото: kievcity.gov.ua</p>

Сьогодні, 6 травня, в Сирецькому парку, в Шевченківському районі столиці відкрили дитячий спортивний майданчик – motoric-park. Це перший такого типу комплекс в Києві, тим більше на території парку. Участь у відкритті комплексу взяв заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, який сприяв встановленню розвиваючого об'єкта.

Motoric-park – це ігровий розвиваючий комплекс з набором різних конструкцій для розвитку моторики, рухливості у дітей, молоді та всіх бажаючих. Комплекс розташований на відкритому просторі в природних умовах.

"Майданчик встановлено спільними зусиллями міста, київських меценатів, а також небайдужих жителів. Ми прагнемо, щоб території парків і скверів були не тільки зеленими зонами, а й мали певну інфраструктуру. Я маю на увазі дитячі та спортивні майданчики, окремі зони для творчих виступів і тощо. Наприклад, недавно встановлений motoric-park допомагає розвивати моторику і спритність у дітей, є хорошим щоденним тренажером не лише для малюків, а й молоді. Найголовніше, що це безкоштовні речі", – сказав заступник глави КМДА.

Петро Пантелєєв відзначив, що в Сирецькому парку вже кілька років функціонує футбольне поле, де проводяться шкільні турніри. Зараз тут побудовано ще і поле для міні-футболу та тенісу, оснащене міцним штучним покриттям.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...

Комментарi

залишилось символів: 1000 Правила коментування