У Києві незабаром розпочнеться реконструкція Контрактової площі та вул. Сагайдачного – Кличко

14 Квітня 2017, 20:38

За словами мера, частина МАФів буде перенесена, на площі облаштована зелена зона

<p style="text-align: justify;">Контрактова площа. Фото: uklon.com.ua</p>
Контрактова площа. Фото: uklon.com.ua

Найближчим часом у Києві почнеться реконструкція Контрактової площі та вул. Сагайдачного з улаштуванням пішохідної зони, повідомляє прес-служба мера Києва Віталія Кличка.

За його словами, мета столичної влади – поступово перетворити Контрактову площу в пішохідну зону і зробити її місцем відпочинку, а не торгівлі. "На Подолі велика кількість історичних будівель, і нам потрібно зробити з нього туристичну Мекку. Ми зараз розробляємо концепцію і найближчим часом почнемо втілювати її в життя і перекривати вулиці. Таким чином облаштовують багато туристичних історичних зон у всьому світі. Ми враховуємо цей позитивний досвід інших країн і міст. Наша мета – зробити Контрактову площу туристичною перлиною, зоною відпочинку, а не торгівлі", – сказав Кличко в ефірі телеканалу "Київ".

За словами мера, частина МАФів буде перенесена, на площі облаштована зелена зона.

Облаштування пішохідної зони на Подолі відбуватиметься в кілька етапів. Спочатку в районі Контрактової пл. введуть нову тимчасову схему дорожнього руху. Другий етап – реконструкція прилеглих до площі вулиць – Покровської, Боричевого Току, Сагайдачного та інших. Третя черга – власне реконструкція площі. На четвертому етапі буде створено пересадочний вузол громадського транспорту.

Джерело:

Інтерфакс

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Комментарi

залишилось символів: 1000 Правила коментування