Київський міст-довгобуд став одним з найдорожчих в світі

16 Лютого 2017, 14:33

Будівництво Подільсько-Воскресенського моста триває вже 15 років

<p style="text-align: justify;">Будівництво метро на Троєщину знову зупиняють. Фото: CorruptUA</p>
Будівництво метро на Троєщину знову зупиняють. Фото: CorruptUA

На підготовку проекту і будівництво Подільсько-Воскресенського моста витрачено 3,424 млрд грн, загальна вартість закінчення будівництва оцінюється в 400 млн доларів. Це робить його одним з найдорожчих в світі, пише Hyser.

У 2012-му році будівництво моста оцінювалося в 5 млрд грн, в 2013-му – вже в 7,6 млрд грн. Сьогодні експерти називають цифру 11,2 млрд грн, або 400 млн доларів. Якщо врахувати вже витрачені 3,424 млрд грн, в тому числі на будівельні роботи – 2,285 млрд грн, довгобуд може претендувати на статус найдорожчого в світі. Приміром, вартість найвищого моста в світі – через річку Сидухе в Китаї – близько 100 млн доларів, найбільшого розвідного моста в Європі – ім. Гюстава Флобера у Франції – 155 млн доларів, а другого по висоті віадука Мійо у Франції – 400 млн доларів. Відзначається, що терміни будівництва всіх цих мостів не перевищували п'яти років.

Будівництво Подільсько-Воскресенського моста, що повинен з'єднати гілкою метро Троєщину з правим берегом, почалося в 2003-му році. Будівництво майже зупинилася в 2011-му році.

У той же час, за словами київського мера Віталія Кличка, для того, щоб добудувати міст, знадобиться ще як мінімум три роки.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Загрузка...
Загрузка...

Комментарi

залишилось символів: 1000 Правила коментування