Компанія Royal House отримала найвищу європейську оцінку якості на International BID Quality Convention

Новини компаній

11 Квітня 2017, 13:45

Компанія Royal House отримала найвищу європейську оцінку якості на International BID Quality Convention

Група компаній Royal House стала володарем "Міжнародної зірки лідерства за якість". Церемонія нагородження відбулася 9 квітня 2017 року в Парижі у рамках Міжнародної конвенції "International BID Quality Convention".

Royal House стала єдиною українською компанією серед тисяч світових компаній, яка отримала найвищу оцінку за якість в Золотій категорії.

"Ми дуже раді отримати "Міжнародну зірку лідерства за якість". Для групи компаній Royal House це велика честь – представляти українську будівельну галузь в Парижі. Ми пишаємося тим, що наші зусилля по впровадженню стандартів якості нашої продукції високо оцінила міжнародна спільнота. Від імені компанії я хочу подякувати Business Initiative Directions за визнання наших досягнень в сфері менеджменту системи якості (Quality Culture). Компанія Royal House і надалі просуватиме Quality Culture у галузі нерухомості та девелопменту в Україні. Окремо хочу подякувати усім співробітникам нашої компанії – це наш спільний успіх!", ділиться своїми враженнями Руслана Грабко, директор з продажів та маркетингу ГК "Royal House".

Лідерство у бізнесі, якість і результативність, престижність бренду, технології та інновації – це ті критерії відбору, яким повністю відповідає Royal House і за якими поважне міжнародне журі обирає переможців.

Варто відзначити, що Міжнародна конвенція з якості більше 35 років нагороджує кращі світові компанії та визначає лідерів якості. Щорічно на підставі оцінки раніше нагороджених компаній, а також голосуванням на конвенціях у Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Женеві, Франкфурті та Мадриді, компетентне журі вирішує, хто гідний такої високої премії. На даний момент B.I.D. є лідируючою недержавною організацією, яка вручає приз за якість управління компанією. Принципи Моделі Якості B.I.D. стоять в один ряд з принципами менеджменту Едварда Демінга в Японії, Мелкома Белдріджа в США і Моделлю ділової досконалості в Європі EFQM.

Нагадаємо, Royal House єдиний в Україні виробник запатентованих стінових модулів ТМ Royal House з енергоефективною системою утеплення, що перевищує українські норми енергозбереження на 20% і відповідає європейським. Модулі виготовляються на власному заводі у Київській області, що гарантує високу якість готового продукту, оскільки увесь процес виробництва контролюється фахівцями Royal House на кожному етапі.

Саме з модулів ТМ Royal House будується у Києві місто в місті "Нова Англія". 25 березня 2017 року в рамках Національної премії "Людина року – 2016" житловий комплекс було відзначено нагородою в номінації "Енергоефективна Україна".

Ви зараз переглядаєте новину "Компанія Royal House отримала найвищу європейську оцінку якості на International BID Quality Convention". Інші Новини бізнесу Києва дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Комментарi

залишилось символів: 1000 Правила коментування